مقالات و اخبار گردشگری

برگزاری گردهمایی خودروهای مسافرتی در کرمان

رئیس کمیسیون گردشگری اتاق کرمان گفت: گردهمایی سالانه خودروهای مسافرتی(کمپر) ایران از ۲ تا ۵ آذرماه جاری در کرمان با شرکت حدود ۲۰۰ خودرو برگزار شد.

مهدی سیاوشی، با تاکید بر اینکه کرمان یکی از مقاصد مهم گردشگری در کشور محسوب می شود، افزود: خودروهای کمپر برای گردشگری مورد استفاده قرار می گیرند و مانند یک خانه مسکونی دارای آشپزخانه، سرویس بهداشتی و مکان استراحت برای گردشگران است.

وی ادامه داد: شرکت کنندگان در این گردهمایی در سه گروه تقسیم ‌بندی و علاوه بر بازدید از اماکنی مانند بازار بزرگ، مجموعه گنجعلیخان، گنبد جبلیه در کرمان، برای بازدید از جاذبه‌ها و اماکن گردشگری شهداد، راین و ماهان به این مناطق اعزام شدند و از باغ شاهزاده ماهان، بیابان لوت شهداد و ارگ راین دیدن کردند.

رئیس کمیسییون گردشگری اتاق کرمان اظهار کرد: در کنار کمپر سواران، گردشگران کوله ای، دوچرخه سواران، حامیان محیط زیست و جمعی از گردشگران نیز در این گردهمایی حضور داشتند. سیاوشی، با اشاره به اینکه تعداد زیادی از این گردشگران برای نخستین بار به استان کرمان سفر کردند، افزود: بازدید این افراد از جاذبه‌های گردشگری کرمان می‌تواند در معرفی و تبلیغ این جاذبه‌ها به مردم ایران تاثیرگذار باشد.

  اتاق بازرگانی کرمان]]>

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن