قوانین و مقررات فروشگاه ندای کرمان

ضمن سپاس از حسن انتخاب شما، قانون اول و نانوشته ما؛ حفظ سلامتی شماست، تمامی فرآیندهای بسته بندی نان و مواد خوراکی روباز با دستکش و رعایت ملاحظات بهداشتی صورت میگیرد.

تمامی مقررات ندای کرمان هماهنگی کامل با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده دارد و هرگونه به روزرسانی احتمالی قوانین مندرج در ذیل، در همین صفحه منتشر می‌گردد.

نحوه قیمت گذاری و عرضه محصولات

نان های ارائه شده در فروشگاه پخت نیم روز زمان تحویل سفارش بوده، جهت جلوگیری از آلودگی احتمالی سفارشات در محل نانوایی پس از خنک شدن نان، بلافاصله در سلفون بهداشتی قرار داده خواهند شد. و برای هر مشتری به صورت جداگانه سفارشات بسته بندی خواهند گردید.

تمامی محصولات عرضه شده در غرفه میوه و تره بار با کیفیت بسیار مطلوب و به قیمت روز در بازار قدمگاه کرمان عرضه میگردد. 

محصولات عرضه شده در غرفه سوپر مارکت نیز مطابق قیمت مندرج بر روی بسته بندی درج شده و در برخی کالاها تخفیفات قابل ملاحظه ای اعمال گردیده است.

محصولات آرایشی بهداشتی نیز برابر قیمت مصوب بر روی اجناس عرضه شده و در برخی اقلام فروشگاه تخفیفات مقرون به صرفه ای برای مصرف کنندگان عزیز لحاظ گردیده است.

ثبت و ارسال سفارش

در کل ساعات شبانه روز می توانید از طریق وب سایت ندای کرمان سفارش خود را ثبت کنید ولی ارسال در بازه‌ زمانی مشخص شده صورت می گیرد. ارسال کالا درحال حاضر در محدوده مشخص شده شهر کرمان تحت پوشش است. مناطق خارج از محدوده ۵ تا ۱۰ هزار تومان در شهر کرمان مشمول هزینه پیک خواهند شد.

ثبت سفارش از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ عصر = تحویل سفارشات درب منزل بین ساعت ۱۶ تا ۲۰ عصر همان روز.

ثبت سفارش از ساعت ۱۴ تا قبل از ۸ صبح روز بعد = تحویل سفارشات در منزل بین ساعت ۱۰ تا ۱۴ روز بعد.

انجام خواهد گردید.

روش پرداخت

مشتریان می‌توانند هزینه‌ی سفارش خود را به صورت آنلاین از طریق درگاه بانکی که در داخل وب سایت تعبیه گردیده پرداخت نمایند.

شرایط مرجوع کردن کالاها

با توجه به این‌ که کالاهای عرضه شده در ندای کرمان شامل مواد ‌غذایی می‌باشد، امکان مرجوع نمودن کالاها وجود ندارد.

ثبت درخواست ها

در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر دارید می توانید با شماره تلفن ۰۹۰۳۱۲۳۲۴۷۳ تماس بگیرید و یا از طریق لینک تماس با ما درخواست خود را با کارشناسان پشتیبانی ندای کرمان در میان بگذارید.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن