سوالات متداول

پرسش های متداول

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت شما پرداخت یک بار هزینه است، بدون هزینه های پنهان و تکراری هر نوع، و هیچ محدودیتی در مورد چقدر می توانید از قالب یا پسوند استفاده کنید

معامله پرداخت کارت اعتباری توسط شرکای مورد اعتماد ما ۲ پرداخت می شود. آنها واقعا حرفه ای با سیستم بسیار امن و قابل اعتماد هستند. اگر با فرایند پرداخت مشکلی دارید، لطفا از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید (myta@ytcvn.com)، پس حامیان ما به شما دستور می دهند که کاری انجام دهید.

بله، شما مجاز به انجام هر گونه تغییر برای رسیدن به هدف مورد نظر خود هستید. اگر شما نیاز دارید، تمام کد برای اصلاح باز هستند.

ما به روز رسانی رایگان برای تمام محصولات ما ارائه می دهیم. اطلاعیه بهروزرسانی در admin theme دریافت خواهید کرد. همچنین به روز رسانی ها از طریق ایمیل و کانال های اجتماعی ما اطلاع رسانی می شود.

بله، شما آزاد هستید که از تم های ما در هر وبسایتی که دوست دارید استفاده کنید. ما هیچ گونه محدودیتی در بارگیری و یا استفاده از یک موضوع محدود نمی کنیم و تعداد دامنه هایی را که می توانیم تم های ما را نصب کنیم، محدود نمی کنیم.

ما ظرف ۳۰ روز از خرید شما هیچ بازپرداختی را برای همه مشتریان ارائه نمی دهیم. اگر از محصول ما راضی نیستید، به سادگی به ما یک ایمیل بفرستید و ما حق خرید خود را به شما بازپرداخت میکنیم. هدف ما همواره ایجاد یک جامعه شاد و پربار است. اگر شما با محصول نگران نباشید یا از تجربه لذت نبرید، در این صورت ما علاقه ای به اجبار به داشتن یک عضو ناراضی نداریم.

بله، ما سرویس نصب و راه اندازی تم و سرویس نصب افزونه را ارائه می دهیم، که در آن ما تم ها / برنامه های افزودنی مانند نسخه ی نمایشی خود را برای شما در عرض ۲۴ ساعت نصب می کنیم. هیچ سفارشی سازی دیگر انجام نمی شود

بله، درخواست باید ظرف ۷ روز پس از تاریخ خرید شما افزایش یابد. ما فقط یک ارز را به شما می دهیم درخواست دوم پذیرفته نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن