مقالات و اخبار گردشگری

«فریدون فعالی» مدیرکل میراث‌فرهنگی استان کرمان شد

طی حکمی از سوی «علی‌اصغر مونسان» وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی «فریدون فعالی» مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان شد.
در متن این حکم آمده است؛
نظر به تعهد و تجارب جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان» منصوب می شوید.
اجرای برنامه های خلاقانه در حوزه گردشگری و صنایع دستی، تعریف مسیرهای جدید گردشگری، برنامه ریزی جهت تقویت تورهای گردشگری، افزایش کیفیت هتل ها و رستوران های سنتی و بین راهی، ایجاد و احداث بازارچه ها و فروشگاه های صنایع دستی، حفاظت و پاسداری از میراث ارزشمند فرهنگی_تاریخی و مرمت و احیاء بناهای تاریخی، ارتقا سطح مهارت های علمی و عملی پرسنل و استفاده حداکثری ازبخش خصوصی و بهره گیری از توان تخصصی صاحب نظران، کارشناسان، منابع انسانی موجود و تعامل جدی با مدیریت عالی استان و مسئولان استانی، هماهنگی با حوزه های ستادی، توجه به مسایل انسانی، ایجاد فضایی صمیمی و دوستانه با فراهم کردن زمینه های پیشرفت شغلی کارکنان از مهم ترین شاخصه هایی است که انتظار می رود در راستای تحقق اهداف سازمان اهتمام لازم به عمل آید.
توفیق روز افزون تان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم.
«فریدون فعالی» در گذشته مدیرکل ادارات میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان های گلستان، فارس و خراسان رضوی بوده است.
پیش از این غلامرضا فرخی، به مدت ۱۶ماه عهده دار این مسئولیت بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا